Financujete pomocí nebankovní půjčky nové pískoviště pro vaše dítko

První teplé dny jsou za námi. Je to jasný signál, že už brzy budeme většinu dní trávit na zahradě. Máte malé děti a chtěli byste jim zajistit super zábavu v podobě pískoviště? Je to určitě dobrý nápad, protože hra na písku baví každé dítě.

Nebankovní půjčky pískoviště hravě zaplatí

Nebankovní půjčky mají jednu obrovskou výhodu. K jejich získání není třeba dokazovat příjem. Díky tomu jsou tyto půjčky dostupné pro většinu lidí. Mohou si půjčit třeba i nezaměstnaní, matky na mateřské či osoby, které mají velmi nízký příjem. Další výhodou je, že nejsou účelové. To znamená, že peníze z půjčky lze využít k čemukoliv, hodí se tedy i na nákup nového pískoviště.

Nebankovní půjčky a podmínky

Paradoxně patří mezi výhody půjčky i její podmínky. Jsou totiž pouze 2. První podmínkou půjčky je české státní občanství a druhou podmínkou půjčky je věk 21 až 85 let. Podmínkou půjčky také je, že žadatel nesmí mít jinou aktivní půjčku u nebankovní společnosti, od které si půjčku chce vzít. Půjčka nabízí až 10 000 Kč. Maximální doba splatnosti půjčky je 45 dní. Pokud budete potřebovat, můžete si dokonce požádat o prodloužení půjčky. Za prodloužení se platí jen mírný poplatek. Mezi výhody půjčky patří i rychlost vyřízení. Rychlá půjčka ihned je obvykle schválena do 10 minut.

Na co si dát při nákupu pískoviště pozor?

Zaměřte se na materiál a rozměry. Čím větší pískoviště je, tím více prostoru pro dítě nabízí. Vyrábí se pískoviště z plastu, která jsou vysoce odolná proti působení přírodních vlivů a také pískoviště ze dřeva, která mají vyšší estetickou hodnotu. Rychlá půjčka před výplatou není jediným řešením, jak nákup financovat. Nabízí se také:

  • kreditní karta
  • bankovní šek
  • kontokorent