Hodí se půjčka ihned na koupi doplňků do ložnice?

Ložnice je místnost, ve které by měla panovat maximální pohoda a klid. Vybavení ložnice má vliv na vaše usínání i na to, jak intenzivně si s partnerem užijete intimní chvilky ve dvou. Chtěli byste si ložnici vybavit, ale chybí vám k tomu několik tisíc korun? Nabízí se 3 varianty, jak je získat. O jaké se jedná a co je k jejich vyřízení potřeba?

Půjčka ihned a 2 produkty od banky

Jestliže si potřebujete půjčit několik tisíc korun, můžete využít tyto 3 varianty:

  • půjčka ihned
  • kontokorent
  • kreditní karta

Liš se od sebe zejména způsobem vyřízení a tím, pro koho jsou určeny. Jak a která možnost je nejvýhodnějším řešením pro vás? Máme pro vás malé srovnání!

Půjčka ihned boduje díky rychlosti i mírným podmínkám

Půjčka ihned vznikla jako alternativa k bankovní půjčce a můžete ji znát například i pod názvy:

Rychlá půjčka pro dlužníky

Vyřizuje se velmi rychle, vše se odehrává na stránkách nebankovní společnosti. Žadatel si nejdříve volí sumu v rozmezí 500 až 10 000 korun, poté ještě vybírá pro něj ideální dobu splatnosti. Dále už stačí vyplnit formulář a tím je žádost o půjčku vyřízena. Výhodou jsou mírné podmínky. Půjčka ihned je tu pro všechny osoby starší 21 let s českým státním občanstvím.

Získat kreditní kartu a kontokorent tak jednoduché není

Kartu a kontokorent poskytují banky, které mají mnohem přísnější pravidla. Žadatel například musí dokázat, že má stabilní příjem. Pro poskytnutí karty je nutné mít příjem minimálně 8000 korun měsíčně. Banka také chce, aby měl žadatel bankovní účet. Pokud budete žádat o kontokorent musíte mít účet u banky, u které chcete peníze do mínusu čerpat.