Jak sehnat levné letenky?

Věděli jste, že cestování nemusí být tak drahé, jak se to na první pohled může zdát? Řadu výdajů je totiž možné razantně snížit. Ten nejlepší způsob je ušetřit za letenky, tedy koupit si ty nejlevnější.

Nejlevnější letenky

Akční letenky jsou takové, které byly právě vydány do prodeje. Následně totiž jejich cena neustále stoupá. Na rozdíl od klasických zájezdů proto nemá smysl čekat na last minute, takové letenky jsou totiž nejdražší. Jednejte proto rychle, first minute letenek je totiž vždy jen omezené množství. Jak je sehnat? Máte dvě možnosti – buď neustále vysedávat u počítače a kontrolovat, jestli letecké společnosti nevydaly do prodeje nové levné letenky, nebo si vybrat lepší způsob – nechat specializovanou společnost, ať se o to postará za vás.

Jak poznat spolehlivou společnost, která zajistí levné letenky?

  • nechce po vás žádné skryté poplatky
  • dobře s vámi komunikuje
  • má kamennou pobočku
  • stará se i o víza, ubytování a pronájem auta
  • nenechá vás na holičkách, když budete mít v zahraničí nějaký problém

Rezervace letenek je snadná věc

Na webových stránkách specializované společnosti si vyberte požadované letenky a vyplňte jména a příjmení všech cestujících. Buďte při tom pečliví, je totiž nutné, aby se údaje shodovaly s těmi, které jsou uvedené v cestovních dokladech, s nimiž pojedete. Dále zadejte kontakt na vás a vyberte způsob platby. Jakmile kliknete na tlačítko Potvrdit, vaše rezervace je hotová. Ukáže se vám její kód a termín, do kterého je nutné letenky zaplatit. Do mailu vám navíc přijdou podrobnější informace a itinerář letu.