Jsou nebankovní půjčky ihned na účet vhodné i na platbu povinného ručení?

Vlastníte automobil, motorku nebo třeba dodávku? Podle zákona č. 168/1999 Sb. si musíte každý rok platit povinné ručení. Proč? Tato pojistka vás kryje ve chvíli, když provozem vozidla způsobíte druhé osobě majetkovou nebo zdravotní škodu. Rozhodně se nevyplácí tuto povinnost ignorovat. Pokud byste si pojištění neplatili, hrozí vám pokuta až 40 000 korun a  také to, že všechny způsobené škody budete muset platit ze svého.

Nebankovní půjčky ihned na účet zaplatí celou pojistku

Bez povinného ručení byste neměli vyjet s motorovým vozidlem na silnici. Zařiďte si ho proto co možná nejdříve. Abyste neplatili za pojistku zbytečně moc, je dobré si udělat srovnání. Slouží k tomu různé online srovnávače. Abyste si cenu srovnali, je třeba znát:

  • stáří vozu
  • výkon motoru
  • typ vozu
  • počet měsíců, které jezdíte bez dopravní nehody a další

Je určitě lepší si sjednat povinné ručení s vysokými pojistnými limity. Čím vyšší jsou limity, tím je pojištění výhodnější. Za pojistku s nejvyššími limity 100 000 000 korun zaplatíte jen několik set korun navíc. Nebankovní půjčky ihned na účet nabízí úvěr až do výše 10 000 korun, takže z nich celou pojistku v pohodě zaplatíte.

Nebankovní půjčky ihned na účet se vyřizují rychleji než kreditní karta

Peníze na pojistné můžete získat i z kreditní karty. Ovšem na její vydání si počkáte třeba i několik dní, takže byste se mohli s platbou pojistky zpozdit. Nebankovní půjčka ihned na účet se sjednává online a trvá to jen několik minut.

Pro koho jsou půjčky vhodné?

Půjčka nebankovní není vázána na příjem. Nebankovní společnost bez průtahů půjčí i osobám, které nemají práci, seniorům a také studentům.