Když se rozbije lednice, pomůže půjčka ihned

Bez lednice si snad nelze představit život. Skladujeme v ní potraviny a jiná možnost se vlastně ani nenabízí. Právě proto je velkým problémem, když se lednice rozbije. Řešení jsou jen dvě. Nejdříve se vyplatí zavolat opraváře či odvézt lednici na reklamaci. Škoda může být ale tak velká, že by se oprava nevyplatila. Pokud je tomu tak, je třeba koupit lednici novou, nutné to je okamžitě!

Půjčka ihned nabízí pomoc!

Nová lednice stojí okolo 10 000 korun, jen málokdo ale má tak velkou částku našetřenou. Je to i váš případ? Nemáte dostatečnou finanční rezervu? Nemusíte smutnit, protože se i vám jako řešení nabízí půjčka ihned. Jako další řešení je tu kreditní karta a nákup na splátky přímo u prodejce. U kreditní karty je ten problém, že si o ni musíte požádat v bance, což může být zdlouhavé. Banka si nejdříve prověří, zda někde nedlužíte. Pokud máte záznam v registru dlužníků, cestu do banky si ušetřete, protože vám určitě nepůjčí. Nevýhodou kreditní karty je i to, že na její vydání musíte čekat i několik dní. Nákup na splátky je výhodný, protože na začátku musíte zaplatit třeba jen desetinu ceny nové lednice. Nevýhoda je ale ta, že nákup na splátky nenabízí všichni prodejci.

Půjčka ihned registr neřeší

Půjčka ihned je nejrychlejším řešením, protože se vyřizuje online a stačí k tomu několik málo minut. Patří mezi půjčky bez registru a poplatku, takže si může půjčit i ten, jehož jméno je v registru Solus.

Další výhody půjčky ihned