Kupte si navigaci, peníze vám půjčí nebankovní půjčka

Navigace je super věc. Využijete při jízdě na kratší vzdálenosti i daleké cesty. Když máte navigaci, máte jistotu, že nebudete nikde bloudit. Kupujete si tím vlastně záruku spokojené cesty. Moderní navigace jsou výhodné i v tom, že upozorní na radary, varují vás před dopravími komplikacemi apod. Většinou stojí několik tisíc korun, je dobré si počkat na akci u obchodníka. Když ji chcete koupit ve slevě, musíte jednat rychle. Nejste to totiž jenom vy, kdo po nové navigaci touží. Připravte se na to i finančně, rychle vám peníze nabízí jen nebankovní půjčka.

Proč je nebankovní půjčka výhodná volba?

Když ji srovnáme s bankovními produkty, dozvíme se, že je válcuje rychlostí vyřízení. To vám u nebankovní půjčky zabere jen několik minut, zatícmo vyřízení půjčky, kreditní karty nebo kontokorentu může u banky trva i několik dní. Proč? Banky totiž zpravidla:

  • prověřují příjem,
  • dívají se do registru dlužníků,
  • zjišťují si, jestli nebyl žadatel trestně stíhán apod.

U nebankovní společnosti to tak není. Té stačí, když jí žadatel dokáže, že:

  • je občanem České republiky,
  • je mu 21 až 85 let,
  • nemá u společnosti jinou nesplacenou půjčku.

Nebankovní půjčka a postup vyřízení

Je to velmi jednoduché. V pravní řadě se používá konfigurátor, na kterém si každý podle svých potřeb nastavuje dobu splatnosti a sumu. Dále se jen vyplňuje několik údajů do žádosti.

Dá se získat i zdarma

Půjčka ihned je dostupná zdarma. Nabídka je připravena pro všechny, kteří si žádají poprvé. Stačí, když si nastaví splatnost v délce 30 dní a půjčí si sumu 9000 korun. Půjčka nebankovní bude bez poplatku, když peníze včas vrátí.