Levné letenky na cestu do Itálie

Chcete ochutnat pravou pizzu, prohlédnout si antické památky a navštívit muzea plná dech beroucích uměleckých děl? Na nic nečekejte a vyrazte do Itálie. Myslíte si, že je to pro vás moc drahé? Vůbec nemusí být. Stačí, když si zakoupíte levné letenky.

Kdy se dají sehnat levné letenky?

Nejlevnější letenky seženete v době, kdy se dostávají do prodeje, tedy úplně na začátku. Poté už jejich cena pouze roste, na last minute letenky proto rozhodně nemá smysl čekat. Zádrhel je v tom, že tyto akční letenky se do prodeje dostávají pouze v omezeném počtu. Ale to neznamená, že musíte každý den sedět u počítače a procházet webové stránky leteckých společností a hledat tam levné letenky. Od toho tu totiž jsou specializované společnosti, které se o to postarají místo vás. Takových společností je ale poměrně hodně a ne všechny jsou poctivé. Buďte proto při jejich výběru ostražití.

Jak poznáte spolehlivou společnost specializovanou na levné letenky?

  • komunikuje s vámi
  • pomůže vám v případě jakéhokoli problému
  • nechce po vás žádné skryté poplatky a konečnou cenu je schopna garantovat
  • má kamennou pobočku
  • zařídí vám i víza, ubytování, a pokud budete mít zájem, i pronájem auta

Jak si letenky zarezervovat?

Na webu specializované společnosti si vyberte požadované letenky, vyplňte jména a příjmení cestujících a kontakt na vás, vyberte způsob platby a klikněte na tlačítko Potvrdit. Vaše rezervace je hotová. Zobrazí se vám její kód a termín, do něhož je nutné letenky zaplatit. Do e-mailové schránky vám navíc přijdou další podrobnosti.