Máte záznam v registru dlužníků? Požádejte si o poskytnutí SMS půjčky pro problémové klienty

Nevýhodou půjček u bank je, že jejich zaměstnanci procházejí registry dlužníků, aby zjistili, zda žadatelé o půjčku někde nedluží. Jestliže žadatelé mají záznam v registru dlužníků, půjčku zkrátka nezískají. Jak tedy mají takoví lidé řešit svou neutěšenou finanční situaci? Nebojte se, tento problém má snadné řešení – od toho tu totiž jsou SMS půjčky pro problémové klienty.

Charakteristika SMS půjčky pro problémové klienty

  • typ krátkodobé půjčky
  • doba splatnosti je 7 až 45 dnů, je totiž koncipovaná jako půjčka před výplatou každému
  • díky tomu ji můžete splatit hned, jakmile vám přijde výplata, a nebudou vám naskakovat žádné zbytečné úroky a poplatky
  • půjčku si ale v případě potřeby můžete snadno nechat prodloužit, a to dokonce o 60 dnů
  • patří mezi půjčky bez registru a poplatků

Jak si požádat o poskytnutí SMS půjčky pro problémové klienty?

Jak napovídá název, jedná se o půjčku, kterou si vyřídíte z pohodlí domova, a to díky jediné SMS zprávě. Nemusíte se bát, že by byla příliš drahá, jak se to u některých SMS služeb bohužel stává. Její cena totiž bude stejná jako u klasické SMS, záleží pouze na tarifu vašeho mobilního operátora. Záhy vám přijde SMS s informací, zda vám půjčka byla schválena. Jestliže dojde ke schválení, do deseti minut můžete mít peníze na svém bankovním účtu.

Kde jinde sehnat peníze?

Nabízí se i kontokorent, kreditní karta nebo dlouhodobá půjčka. U většiny těchto služeb je ale potřeba doložit potvrzení o příjmu nebo nemít záznam v registru dlužníků.