Na cestu do Indonésie se hodí levné letenky

Když se jeden můj známý rozhodl, že vyrazí na dovolenou do Indonésie, vůbec netušil, kolik ho taková cesta může stát. Postupem času však cena začala dostávat postupné obrysy. Už věděl, kolik zaplatí za ubytování, přibližně tušil, jaké budou náklady na jednotlivé dny a zbýval poslední faktor – letenky.

Nakonec se mu povedlo sehnat levné letenky

Dlouho pátral po výhodných letenkách. Sám byl překvapen, jak složitě se mu nějaké levné letenky hledaly. Oproti shánění ubytování bylo pátrání po výhodných letenkách velmi složité. Po nějaké době ale našel vhodné akční letenky, které naplňovaly jeho představu o ceně. Když byly letenky vyřešené, zbývaly mu už jen ty příjemné starosti. Dovolenou si totiž sháněl opravdu doslova last minute. Sbalil si tedy věci a mohl vyrazit.

Levné letenky mu pomohly užít si dovolenou

Může se to zdát neuvěřitelné, ale díky výhodné ceně letenek si mohl dovolenou užít naplno. Jelikož si dal při výběru svých palubních lístků záležet, ušetřil peníze, které následně využil na dovolené. Kromě krásného putování přírodou indonésie a užívání si pláží si tak mohl dovolit jeden den strávit relaxačním pobytem v lázních. Sauna, odpočinkové bazény a masáže ho naplnily energií, která mu během pobytu přišla vhod.

Z pobytu v Indonésii byl nadšený

Tato exotická destinacu jej opravdu mile překvapila. Poznal sice i její odvrácenou tvář v podobě plantáží pěstovaných pro palmový olej, ale jinak podle jeho slov nenarazil na nic, co by ho nenadchlo. Nádherné pláže, úchvatná příroda překvapující exotickými živočichy a mnoho dalších věcí, které ho přesvědčily o tom, že při výběru místa pro dovolenou neudělal chybu.