Nebankovní půjčka je tu pro vás, když chybí peníze na šaty

nebankovni-pujckaZima je také obdobím, kdy lidé chodí na plesy. Už se těšíte, až se poprvé zhoupnete do rytmu? Jenže vám kazí radost, že nemáte na nové šaty, ve kterých byste zazářila? Že jste v obchodě narazila na ty vaše vysněné, jenže k jejich nákupu potřebujete sehnat několik set nebo tisíc korun navíc? A víte, že to není vůbec těžké? Právě pro účely neodkladného nákupu byla vytvořena nebankovní půjčka. Podívejte se, jak snadno vám dokáže pomoci.

Nebankovní půjčka a její náležitosti

Nebankovní půjčka je tu od toho, aby si lidé mohli rychle půjčit ve chvílích, kdy to nejvíce potřebují. V České republice funguje koncept nebankovního půjčování od roku 2005. Je stále využívanější i proto, že nebankovní půjčky je velmi snadné získat. Banky se sice snaží, jenže jejich nabídka není tak flexibilní a k získání některého z finančních produktů vede i celá řada překážek. Tak například:

  • banka bude zjišťovat příjem,
  • bude chtít vědět, jestli dlužíte i jinde,
  • prohlídně si registry dlužníků apod.

Nebankovní společnost pátrat nebude. Jí stačí, když:

  • jste občanem ČR,
  • je vám 21 až 85 let,
  • nemáte u společnosti jinou půjčku.

Nebankovní půjčka je vyřízena velice rychle

Půjčka ihned je dostupná na webu nebankovní společnosti 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Požádat si o ni můžete třeba v noci, do několika minut vám bude schválena. Do pouhých 10 minut od schválení pošle společnost peníze na váš účet.

Nastavitelnost ve váš prospěch

Půjčka online do 10 min má tu velikou výhodu, že si sami volíte sumu a také dobu splatnosti. Nejvíce si můžete půjčit 10 000 korun na 45 dní s možností prodloužení o dalších 60 dní.