Nebankovní půjčka nabízí peníze i na novou knihovnu

Rádi čtete a svou sbírku knih neustále rozšiřujete? Jenže je také potřebujete někam uklidit, takže musíte koupit novou knihovnu? Je to pro vás momentálně vyšší finanční výdaj, ale na druhou stranu už nákup nechcete déle odkládat. Pokud ano, přečtěte si nyní více o tom, jak vám dokáže pomoci půjčka nebankovní.

Nebankovní půjčka je tu pro lidi!

Nebankovní půjčka má velice mírné podmínky získání a nefiguruje u ní úroková sazba. Podmínky získání jsou pouze 3 a jsou to tyto:

  • české státní občanství,
  • věk 21 až 85 let,
  • žadatel nesmí dlužit v rámci jiné půjčky.

Od bankovních produktů se liší právě úrokovou sazbou. Za nebankovní půjčku se platí poplatek, který je pevně dán. Jeho výši udává platný ceník, který se nachází na stránkách nebankovní společnosti. Platí, že se jeho výše odvíjí do doby splatnosti a sumy, kterou si žadatel půjčí. U bankovních produktů je to trochu složitější. U nich se setkáte s úrokovou sazbou a také s RPSN. Musíte tedy složitě počítat, kolik navíc přeplatíte. Navíc je třeba si uvědomit, že si banky často stanovují ještě další poplatky, například za výběr peněz, ze vedení úvěrového účtu apod.

Nebankovní půjčka nabízí tolik, kolik potřebujete

Sumu i dobu splatnosti si u půjčky volíte sami. Záleží jen na vás. Vždy si dobře spočítejte, jestli stihnete vše včas vrátit. Možnosti jsou tyto:

  • suma od 500 do 10 000 korun,
  • doba splatnosti od 7 do 45 dní,
  • prodloužení doby splatnosti od 7 do 30 dní, lze udělat dvakrát.

A kdo si může půjčit?

Nebankovní půjčka ihned je tu pro ty, koho v bance odmítají pro nízkou bonitu, jsou to například matky na mateřské, nezaměstnaní apod.