Nebankovní půjčka pro problémové klienty a dovolená v Alpách si rozumí

nebankovni-pujcka-pro-problemove-klientyMilovníci zimních sportů dobře vědí, že si svou oblíbenou aktivitu nejlépe užijí na dlouhých sjezdovkách v Alpách. Těm českým prostě a jednoduše nemohou konkurovat ani v nejmenším. Zatímco v České republice si užijete maximálně dvoukilometrový sjezd, alpská sjedzovka může měřit i 7 km. To už je obrovský rozdíl. Nesrovnatelná je kvalita sněhu, lanovek i servisu. Pokud si chcete zimní sportování užít, vyrazte právě do Alp. Že chete koupit zájezd, jenže vám chybí peníze?

Nebankovní půjčka pro problémové klienty je nejrychlejší řešení

Jestliže máte o koupi zájezdu opravdu zájem a nechcete si ho nechat uniknout, musíte rychle jednat. Když si půjdete půjčit do banky, může to být problém. Banka vás totiž bude dost důkladně prověřovat. Banku zajímá:

  • jak vysoký má žadatel příjem,
  • jestli dluží i někde jinde,
  • jaká je jeho finanční minulost,
  • jaký je zdroj jeho příjmů apod.

Je dost přísná a určitě nepůjčí lidem, jejichž jméno je v registtru dlužníků, nebo lidem bez práce. Nebankovní společnost je mnohem vstřícnější a díky tomu jsou její půjčky i mnohem populárnější.

Nebankovní půjčka pro problémové klienty a podmínky získání

Podmínky získání má nebankovní půjčka pro problémové klienty pouze 3:

  • věk od 21 do 85 let,
  • české státní občanství,
  • žadatel nesmí u společnosti dlužit v rámci jiné půjčky.

Permanentně dostupná

Nebankovní půjčka konkuruje i tím, že je dostupná 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Stačí vyplnit online žádost, nebankovní společnost vás bude do několika minut kontaktovat. Půjčka nebankovní vám bude bleskově schválena a peníze odeslány na váš účet. Třeba hned druhý den je tedy můžete využít na koupi čehokoliv. Rychlost připsání je závislá na bance.