Nebankovní půjčka pro problémové klienty a šaty na ples

nebankovni-pujcka-pro-problemove-klientyTen pocit, když se objevíte na tanečním parketu a všichni po vás pokukují, protože vám to v nových šatech náramně sluší. Chtěli byste to letos zažít, jenže vám chybí to nejdůležitější? Protože vás vánoční svátky finančně vyčerpaly, nemůžete si dovolit koupit šaty, které jste si vysnila? Neomezujte se a splňte si váš sen.

Jako pomoc se nabízí nebankovní půjčka pro problémové klienty

Nebankovní půjčka pro problémové klienty byla vytvořena, aby pomohla zejména lidem, před kterými v bance zavírají dveře. Jedná se hlavně o:

  • ty osoby, jejichž jméno se objevilo v registru dlužníků,
  • dále jsou to také lidé s nízkými příjmy,
  • nezaměstnaní a další.

Pokud patříte do některé z těchto skupin, je pro vás půjčka od nebankovní společnosti vlastně jedinou možností, jak si výhodně půjčit. Tato půjčka je samozřejmě určena i pro všechny ostatní. Je tu zkrátka pro všechny, kdo si potřebují rychle půjčit.

Nebankovní půjčka pro problémové klienty a možnosti nastavení

Jedná se o variabilní půjčku, kterou si každý nastaví podle potřeby tak, aby mu maximálně vyhovovala. Může si nastavit dobu splatnosti a sumu. Splatnost se může pohybovat od 7 do 45 dní, za mírný poplatek je možné si půjčku prodloužit ještě o dalších 30 dní. Toto prodloužení je možné udělat dvakrát za sebou. Volitelná částka se může pohybovat od 500 do 10 000 korun. Zvolit si můžete jakoukoliv v řádech stokorun, tedy například 2500, 3800 a další.

Existují i identické

Kromě půjčky pro problémové klienty si za stejných podmínek půjčíte i z jiných půjček. I pro vás je 24 hodin denně a 7 dní v týdnu připravena: