Nebankovní půjčka pro problémové klienty na nové vybavení k vodě!

Trávíte léto u vody a potřebujete k tomu výbavu? Váš stan už není nic moc, spacáky také nejsou úplně funkční, potřebujete koupit novu plynovou bombu na vaření a spoustu dalších věcí? Je vám ale hodně do pláče, protože na vašem účtu není na všechny věci dost peněz?

Jako chytré řešení se nabízí nebankovní půjčka pro problémové klienty

Jestliže vám na novou výbavu k vodě postačí zhruba 10 000 korun či méně, je pro vás nebankovní půjčka pro problémové klienty ideální volbou. Na finančním trhu funguje jako alternativa ke kreditní kartě a také ke kontokorentu. Pravda je taková, že je nebankovní půjčka pro problémové klienty mnohem oblíbenější. Hlavní důvod je ten, že její poskytovatel – nebankovní společnost – nebazíruje na přísných podmínkách. Nebankovní společnost například neprověřuje příjmy žadatele. Nedívá se ani do registru dlužníků. Nezajímá ji ani to, zda má či nemá žadatel zápis v rejstříku trestů.

Nebankovní půjčka pro problémové klienty a její další výhody

Pozor na poplatek!

Za vyřízení půjčky si nebankovní společnost počítá poplatek. Jeho výše se různí podle půjčené částky a doby splatnosti. Poplatek si společnost účtuje také za prodloužení termínu splatnosti půjčky. Nebankovní půjčka je zvláštní tím, že ji musíte zaplatit celou najednou. Je důležité si umět spočítat, jestli to bude ve vašich silách. Jak to udělat? Napište si na papír seznam vašich příjmů a výdajů za období splatnosti půjčky a ihned uvidíte, jestli vám na splacení zbude dost peněz.