Nebankovní půjčka zaplatí zimní kontrolu a výbavu auta

nebankovni-pujckaZima ukazuje svoji plnou sílu. Pokud jste to ještě neudělali, měli byste připravit vaše auto na zimu, aby zvládala extrémní podmínky. Co je třeba udělat? Je potřeba zkontrolovat a případně vyměnit všechny provozní kapaliny, pořídit si zimní gumy a také výbavu. Mezi doplňky patří sněhové řetězy, šrabka na okna, startovací kabely aj. Že nemáte peníze? Snadná pomoc se vám nabízí na několika následujících řádcích.

Nebankovní půjčka jako rychlá pomoc

Nebankovní půjčka byla vytvořena jako konkurence půjčky bankovní a svůj účel plní dokonale. Lidé nebankovní půjčky využívají stále častěji hlavně proto, že nemá přísné podmínky, takže ji může získat vlastně každý. Podmínky získání půjčky jsou tyto:

  • věk od 21 do 85 let,
  • české státní občanství,
  • žadatel nesmí společnosti dlužit už v rácmi jiné půjčky.

Díky tomu je nebankovní půjčka dostupná i lidem, kteří nemají nárok na půjčku v bance. Do této skupiny patří například senioři, lidé bez práce, matky na mateřské, osoby, jejichž jméno se dostalo do registru dlužníků aj.

Nebankovní půjčka a nabídka, která hraje ve váš prospěch

Velkou výhodou nebankovní půjčky je, že si ji každý může přetvořit k obrazu svému. Znamená to, že si může nastavit, kolik si půjčí i to, kdy peníze zase vrátí. Co se týče sumy, nastavuje se od 500 do 10 000 korun. U splatnosti je rozmezí 7 až 45 dní s tím, že je možné si ji prodloužit o dalších 60 dní.

Nebankovní půjčka má různé názvy

Nebankovní půjčku možná znáte pod názvy:

Vždy se jedná o úvěr se stejně výhodnými podmínkami.