Nebankovní půjčka

Dostali jste se do finanční tísně? Z výpisu na vašem účtu na vás bliká nula, ale vy potřebujete peníze a nejlépe ihned? Seznamte se s tím, jak funguje populární nebankovní půjčka. I vy budete mile překvapeni, jak snadno lze tuto půjčku získat.

Nebankovní půjčka má několik výhod

Nebankovní půjčka je často přirovnávána ke kreditní kartě a také ke kontokorentu. Oproti oběma má ale hned několik výhod. První výhodou je, že nebankovní půjčku vyřídíte velmi rychle a není třeba se zdržovat zdlouhavým papírováním. O půjčku se totiž žádá online. Výhodou je, že k jejímu vyřízení nemusíte prokazovat příjem, což je u kreditní karty i kontokorentu nutné. Další výhodou půjčky je, že nebankovní společnost neprověřuje registr dlužníků. Nebankovní půjčka je dostupná i pro ty, jejichž jméno se nachází ve veřejném registru dlužníků Solus.

Kolik nebankovní půjčka nabízí?

Další pozitivní vlastností nebankovní půjčky je, že si každý žadatel může sám zvolit, kolik si chce půjčit. Částka se může pohybovat v rozmezí 500 Kč až 10 000 Kč. Žadatel si také sám volí dobu splatnosti. U ní je rozmezí 7 až 45 dní. Vše se nastavuje velmi snadno, na oficiálních stránkách nebankovní společnosti se nachází online kalkulátor. Díky němu také ihned vidíte, jak vysoký poplatek budete muset za poskytnutí půjčky zaplatit. Výše poplatku se odvíjí od sumy a délky splatnosti. Nebankovní půjčka je splatná v jedné půjčce. Je možné ji splatit i dříve, v tomto případě nebudete platit celý poplatek, ale jen jeho poměrnou část.

Na co si můžete půjčit i vy?

Nebankovní půjčka není účelová, půjčit si tedy můžete na:

  • běžné nákupy
  • úhradu složenek
  • nákup sportovních potřeb
  • nákup spotřebičů aj.