Nebankovní půjčky ihned na účet pomohou s výbavou kanceláře

nebankovni-pujcky-ihned-na-ucetPokud se vámi založená firma rozrůstá a do vaší kanceláře přichází stále více navštěv a obchodních partnerů, možná si budete muset položit otázku, zda působí dostatečně representativním dojmem. I přesto, že můžete na trhu nabídnout skvělé produkty, bude se vám hodit, když se během pracovních porad a schůzek budou zákazníci cítit komfortně. Investujte tedy do vybavení a dekorací, které pomohou vytvořit příjemnou atmosféru a udělají profesionální dojem. Na rekonstrukci vám přispějí nebankovní půjčky ihned na účet.

Nebankovní půjčky ihned na účet podpoří vaše podnikání

Krátkodobé půjčky poskytované finskou finanční skupinou, jsou skvělou volbou pro začínající podnikatele i pro rozjeté firmy. Na rozdíl od banky vám mohou poskytnout peníze rychle a bez zbytečných průtahů. Vyhnete se s nimi složitému vyřizování dokumentů i nepříjemným pohovorům na pobočce. Půjčky bez registru a poplatku můžete vyřídit z pohodlí domova a to kdykoliv chcete, neboť jsou vám k dispozici na stránkách společnosti 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Kdo může o nebankovní půjčky ihned na účet žádat?

Díky jednoduchým podmínkám dosáhnou na peníze téměř všichni žadatelé. Důležité je, aby měli české státní občanství a věk mezi 21 a 85 lety. Nic víc už k získání nepotřebují. K žádosti není třeba dokládat potvrzení o výši příjmu, výpis z rejstříku trestů ani nahlédnutí do registru dlužníků, takže si o ně mohou říct i nezaměstnaní, zadlužení, ženy na mateřské, studenti nebo senioři.

A kolik získáte?

Půjčka ihned vám nabízí až 10 000 Kč na 45 dnů. Pro žadatele, kteří ji sjednávají poprvé, je navíc nachystána skvělá akce. Mohou dostat až 9 000 Kč na 30 dnů zdarma. Z této častky pak hravě pořídíte:

  • novou výmalbu místnosti
  • stoly a pohodlné kancelářské židle
  • nový počítač
  • dekorace a květiny
  • kávovar