Neplaťte za letenky víc, než musíte

Láká vás dovolená u moře, nebo toužíte po výletu do nějaké exotické země? Jen do toho. Máme pro vás navíc dobrou zprávu – při nákupu letenky můžete ušetřit hodně peněz. A je to velmi jednoduché. V tomto článku vám poradíme, jak na to.  

Nejlevnější letenky jsou v době vydání do prodeje

Možná jste se naučili kupovat si last minute zájezdy. Není se čemu divit, vyplatí se to. Při nákupu akční letenky je to ale jinak. Čím později si ji koupíte, tím bude dražší. Last minute letenky vás vyjdou na zbytečně moc peněz. Mnohem lepší jsou takzvané first minute letenky – tedy levné letenky právě vydané do prodeje. Jenže pozor, takových letenek se vždy do prodeje dostává jen omezené množství. Ale nebojte se, nemusíte 24 hodin denně vysedávat u počítače a na webových stránkách leteckých společností neustále hledat, jestli byly vydány nové letenky. To totiž zajišťují specializované společnosti. Těch se ale bohužel v posledních době vyrojilo víc než dost a řada z nich se pouze snaží ze svých klientů vytáhnout peníze.

Jak poznat spolehlivou společnost, která nabízí levné letenky?

  • nechce po vás žádné skryté poplatky
  • nedá od vás ruce pryč ani v případě, že budete mít v zahraničí problém
  • komunikuje s vámi
  • má kamennou pobočku
  • zajišťuje i víza, ubytování a v případě potřeby také pronájem auta

Rezervace letenky

Na webových stránkách společnosti si vyberte letenky, o které máte zájem, vyplňte jména a příjmení cestujících a kontakt na sebe, vyberte způsob platby a vše potvrďte. Je hotovo, vaše letenky jsou zarezervované.