Nevyhazujte peníze, kupte si akční letenky

Spousta lidí říká, že cestování je příliš drahé. Ano, opravdu to tak může být. Ale také nemusí. Záleží totiž, jak usměrníte své výdaje. Hodně ušetříte v případě, že si pořídíte akční letenky.

Kdy se dají koupit akční letenky?

Odpověď je jednoduchá – levné letenky seženete hned v okamžiku, kdy je letecká společnost vypustí do prodeje. Potom už jejich cena stoupá. Na last minute letenky se proto opravdu nevyplatí čekat, ty jsou totiž nakonec nejdražší. Kvůli tomu, že first minute letenky jsou tak levné, jsou k dostání pouze v omezeném počtu. Platí zde okřídlené přísloví, že kdo dřív přijde, ten dřív mele. Zároveň to ale neznamená, že musíte každý den vysedávat u počítače a procházet webové stránky leteckých společností, stačí si nalézt spolehlivou specializovanou společnost, která se o to postará místo vás.

Spolehlivou společnost poznáte snadno

  • nechce po vás žádné skryté poplatky
  • dobře s vámi komunikuje a snaží se vám odpovědět na jakoukoli otázku
  • má kamennou pobočku
  • zajišťuje i víza a ubytování
  • nenechá vás ve štychu ani v případě, že budete mít v zahraničí nějaký problém

Rezervace akční letenky

Je to velice snadné. Na webu specializované společnosti si vyberte letenky, o něž máte zájem. Zadejte jména a příjmení cestujících (buďte pečliví, musí se totiž shodovat s údaji v cestovních dokladech, které si s sebou budete brát) a kontakt na sebe. Poté vyberte způsob platby – není totiž nutné platit kartou, můžete zvolit i bezpečnější možnosti. Vše potvrďte a rezervace bude hotová. Ukáže se vám její kód a datum, dokdy je nutné letenky zaplatit.