Nové kancelářské vybavení zaplaťte z půjčky ihned

Rozrostl se váš podnik a potřebujete vybavit další kanceláře pro své nové zaměstnance? Nebo jste se rozhodli dát vaší pracovně novou tvář a vybíráte moderní nábytek? Vytvoření příjemného pracovního zázemí a poskytnutí veškerého vybavení a techniky se vám vrátí. Vy i vaši kolegové se budete v zaměstnání cítit pohodlně a příjemně a to se projeví také na pracovním nasazení. Pokud vám chybí peníze na realizaci vašeho plánu, nebankovní půjčka vám je poskytne.

Půjčky ihned pomůžou každému

Pokud jste měli v poslední době vysoké výdaje, které narušily váš domácí rozpočet nebo pokud máte zrovna před výplatou a nemůžete si nové vybavení dovolit, můžete se obrátit na nebankovní společnost a požádat ji o finanční podporu. Půjčka před výplatou každému je přesně pro vás. Může si o ni zažádat každý český občan, kterému je alespoň 21 let. K jejímu vyřízení není třeba dokládat:

  • potvrzení o výši příjmu
  • výpis z registru dlužníků
  • výpis z rejstříku trestů

Díky výhodným podmínkám na ni dosáhne opravdu každý.

Jak peníze z půjčky ihned získáte?

Nebankovní půjčku sjednáte pohodlně z vašeho domova a to kdykoliv budete potřebovat. Společnosti ji totiž poskytují 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, takže o ni můžete zažádat i o víkendu. Stačí vám, když vyplníte formulář na internetu nebo odešlete sms zprávu v doporučeném formátu. Do žádosti je třeba uvést základní údaje o vaší osobě, výši částky, kterou požadujete a způsob jejího doručení. V případě, že je vám půjčka schválena, obdržíte informativní sms a ještě ve stejný den mohou být peníze na vašem účtu.

Vyberte si výši půjčky i dobu splatnosti

Z půjčky ihned můžete pohodlně zaplatit kancelářské židle, stůl nebo drobné vybavení. Poskytne vám totiž až 10 000,- Kč, se kterými můžete nakládat tak dlouho, jak si přejete. Doba splatnosti je obvykle 7 až 45 dní a sami si zvolíte, ve kterém termínu je pro vás ideální peníze vrátit. Vyžádejte si o výhodnou půjčku ještě dnes a překvapte své zaměstnance novým zázemím.