Novou myčku pořiďte z půjčky před výplatou

Myčky se pomalu ale jistě stávají nedílnou součástí našich domácností. A není se čemu divit, šetří nám energii, ale i peníze – mytí nádobí v myčce je totiž mnohem levnější než ručně. Navíc jsou myčky čím dál levnější. Chcete si nějakou pořídit, ale nemáte na to dost peněz? Zaplaťte ji z půjčky před výplatou.

Charakteristika půjčky před výplatou

Jak název napovídá, jedná se o speciální typ krátkodobé půjčky. Doba splatnosti je 7 až 45 dnů, takže ji můžete splatit hned, jakmile vám na účet přijde výplata. Díky tomu vám nebudou naskakovat žádné zbytečné úroky a poplatky. V případě potřeby si ale půjčku můžete nechat snadno prodloužit, a to hned dvakrát, vždy o 30 dnů. Půjčit si můžete 500 až 10 000 korun. Navíc se jedná o typ půjčky bez registru a poplatků, takže si půjčit mohou i lidé, kteří mají záznam v registru dlužníků nebo trestním rejstříku. Řadí se i mezi půjčky bez potvrzení příjmu. Nepotřebujete ani ručitele. Je totiž koncipovaná jako půjčka před výplatou každému. Nemusíte se bát, že budete muset jít na nějakou osobní schůzku, na níž by se vám někdo snažil vnutit služby, které ani nepotřebujete. Půjčku si totiž vyřídíte z pohodlí domova nebo oblíbené kavárny.

Jak si požádat o poskytnutí půjčky před výplatou?

  • půjčka online
  • SMS půjčka
  • do deseti minut budete informováni, zda vám půjčka byla schválena
  • za dalších deset minut můžete získat své peníze

Existují i další možnosti

Pokud si chcete půjčit víc peněz na delší čas, vhodnější pro vás bude dlouhodobá půjčka. Počítejte ale s tím, že je to závazek na velmi dlouhou dobu.