Okamžitá půjčka potěší vašeho čtyřnohého mazlíčka

Milujete módu a chtěli byste nějakým novým kouskem potěšit i svou čivavu? V dnešní době už není oblečení určeno výhradně lidem. Velkým trendem mezi pejskaři je také oblékání čtyřnohých miláčků. Zvláště mezi majiteli drobných plemen roste jeho popularita. Vyberte nějaký designový kousek i pro svého pejska a vyražte s ním na procházku už zítra.

Okamžitá půjčka na nákup oblečku pro vaši čivavu

Máte-li doma malé psí plemeno, určitě víte, že oblečení pro něj není jen otázkou módy. Vestičky a svetry zajistí tepelný komfort a chrání před zimou. Na delších procházkách se pak nemusíte obávat, že váš rodinný kamarád prochladne. Nákupem oblečení ušetříte také čas s koupáním a sušením pejska po návratu domů. V dnešní době už můžete vybírat z široké nabídky oděvů. V obchodech už seženete např.:

  • župany pro psy
  • trička
  • mikiny
  • svetry
  • boty a ponožky

Pokud jste se rozhodli oživit šatník vašemu pejskovi, ale nemáte zrovna peníze navíc, můžete využít půjčky ihned, která vám peníze poskytne.

Okamžitá půjčka je vyřízena během pár minut

Nejvýhodnější půjčka vám umožní získat peníze téměř okamžitě. Žádost o ni totiž zasíláte z pohodlí domova sms zprávou a nebo vyplněním online dotazníku. Půjčka nabízí finanční podporu do výše 10 000,- Kč a je poskytována všem lidem starších 21 let, kteří mají české občanství. Při jejím vyřizování se vyhnete také složitému papírování, neboť nemusíte dokládat výši o příjmu a nepožaduje se ani nahlédnutí do resgitru dlužníků či resjtříku trestů. Pokud je vám půjčka schválena, odejdou peníze ještě ten den na váš účet.

Nastavení doby splatnosti? I to umožňuje okamžitá půjčka!

Základní doba splatnosti činí 7- 45 dnů. Pokud ale ani tak nestihnete vypůjčené peníze vrátit, můžete si ji posunout o dalších 30 dnů. Tuto službu je možné využít dokonce dvakrát. Celková doba, po kterou jsou vám peníze poskytnuty, tedy činí až 105 dnů.