Peníze z půjčky bez registru a poplatků se hodí na prázdninový výlet

Vaše děti už pomalu začínají být smutné, protože se kvapem blíží konec prázdnin. Co takhle jim vykouzlit úsměv na tváři a vyrazit s nimi na báječný výlet. Vaše cesta může vést třeba do aquaparku, kde se děti určitě vyřádí a na chvilku zapomenou, že už za několik dnů budou muset opět sedět v lavici, dávat pozor a psát domácí úkoly. Pokud vás léto finančně vyčerpalo a bojíte se, že na výlet nebudete mít dost peněz, jako řešení se i vám nabízí půjčky bez registru a poplatků. Proč je výhodné si z nich půjčit a kolik vás to bude stát?

Půjčky bez registru a poplatků mají několik významných výhod

Půjčky bez registru a poplatků patří mezi nebankovní půjčky, které fungují jako konkurence pro bankovní produkty. Velký rozdíl je hlavně v tom, kolik za půjčení peněz zaplatíte a jaké jsou stanoveny podmínky pro získání půjčky. Je fakt, že je nebankovní půjčka mnohem mírnější. K jejímu získání například není potřeba dokazovat příjem. Banka si naopak příjem žadatele o půjčku, kartu i kontokorent prověří. Banka také pátrá v registru dlužníků. Pokud zde jméno žadatele o půjčku objeví, určitě jeho žádost zamítne.

Půjčky bez registru a poplatků se dají vyřídit do 10 minut

Protože se půjčky bez registru a poplatků vyřizují online, je jejich získání otázkou asi jen 10 minut. Nejdříve si žadatel volí sumu a také dobu splatnosti. Suma je možná od 500 do 10 000 korun a splatnost se dá nastavit na 7 až 45 dní. Je výhodou, že si během doby splatnosti může žadatel požádat ještě o její prodloužení. Je to možné udělat dvakrát za sebou, pokaždé o 7 až 30 dní. Půjčky bez registru a poplatku jsou výhodné i v tom, že pokud je splatíte předčasně, bude vám úměrně snížen původní poplatek. U banky toto nehrozí – ta si obvykle při předčasném splacení účtuje poplatek navíc.

Jak získat půjčku bez poplatku?

Půjčku bez poplatku získáte v případě, když:

  • si půjčíte 9 000 korun
  • si nastavíte splatnost na 30 dní