Pomocí nebankovní půjčky koupíte i bazén! Jak na to?

Máte zahradu a je vám líto, že na ní ještě nestojí bazén? Netrpělivě čekáte na den, kdy vám přijde výplata a získáte z ní několik tisíc na nákup nafukovacího bazénu? Co když vám prozradíme, jak peníze na bazén získat ještě dnes? Je to jednoduché a nabízí se hned 2 možnosti, kde peníze sehnat.

Peníze z nebankovní půjčky jsou vaše okamžitě

První možností, jak rychle získat dostatek peněz na nafukovací bazén je, že si půjčíte pomocí nebankovní půjčky. Jsou dnes již maximálně bezpečné a v mnoha ohledech výhodnější, než když jako zdroj peněz využijete kreditní kartu. Největší konkurenční výhodu mají v rychlosti vyřízení. Protože se půjčky vyřizují online, trvá proces vyřízení asi 10 minut. Je nutné si pouze zvolit, kolik si půjčíte a současně určit dobu splatnosti. Dále už stačí jen vyplnit krátkou online žádost a půjčka je vaše. Tajemství rychlosti tkví v tom, že nebankovní společnost pracuje 24 hodin každý den, nepřetržitou pracovní dobu má také o víkendech.

Nejdůležitější výhody nebankovní půjčky

Je tu i kreditní karta

Na nákup nového bazénu můžete použít také kreditní kartu, o kterou si také můžete požádat online. Počítejte ale s tím, že její vydání může chvilku trvat. Některé banky si své klienty důkladně prověřují, kartu například neposkytnou lidem bez práce. Problémem jsou u karty vysoké úroky. Ty budete muset platit, když překročíte bezúročné období. Některé banky nastavily úrokovou sazbu ve výši 21 %, což už je dost hodně. I z malé částky je díky vysokému úroku může stát velký dluh.