Pomocí půjčky bez registru a poplatků zaplatíte plážovou výbavu

Chystáte se odjet na dovolenou a trávit většinu volných chvil na pláži? Pokud ano, musíte se pro to řádně vybavit. Poradíme vám s tím, co vše si nakoupit a hlavně se zaměříme na to, jak celý nákup financovat. Najít před dovolenou několik set nebo tisíc korun na nové věci totiž může být dost velký problém.

Půjčky bez registru a poplatků na nákup všeho bohatě postačí

Co budete na pláži potřebovat? Určitě je to kvalitní deka a také osuška. Dále třeba polštářek, před ostrými slunečními paprsky vás ochrání slunečník. Pořiďte si také kosmetiku na opalování a po opalování. Určitě je třeba si pořídit i nějaký časopis nebo knihu. Vše musíte do něčeho dát, takže nesmí chybět plážová taška. Samozřejmě musíte myslet na váš vzhled. Kupte si proto i nové plavky, hodit se bude třeba i šátek. Vše dohromady není úplně levné. Celková suma za plážovou výbavu se může vyšplhat i na několik tisíc korun. Máte z toho vrásky na čele? Nemusíte, protože z půjčky bez registru a poplatků si můžete vzít až 10 000 korun, takže budete mít dost peněz třeba ještě na vodní radovánky.

Půjčky bez registru a poplatků mají 3 podmínky získání

  1. věk 21 až 85 let
  2. české státní občanství
  3. nesmíte mít u společnosti jinou aktivní půjčku

Nejsou jediným řešením!

Dobrá zpráva je, že když se podíváte na nabídku nebankovní společnosti, zjistíte, že půjčky bez registru a poplatků nejsou jediné, které mají tak výhodné podmínky. Kromě nich se nabízí ještě:

Kromě půjček je tu také kreditní karta, která má mnohem přísnější podmínky získání. Informujte se o nich v bance.