Pomocí půjčky ihned můžete zvelebit vaší zahradu

Váš nový dům už konečně stojí a vy si užíváte vlastní bydlení v klidu a v pohodě. Zatímco dům září novotou, s pozemkem okolo něj už to zase tak slavné není. Stavební práce se na něm podepsaly, takže okolo domu je jen neupravený terén, který vypadá hrozně. Dobrá zpráva je, že na terénní úpravy není potřeba mnoho peněz. I 10 000 korun pomůže k tomu, aby okolí vašeho domu vypadalo krásně. Přečtěte si, jak rychle získat peníze pomocí půjčky ihned. Dozvíte se také, proč j tento typ úvěru výhodnější než půjčka v bance.

Peníze z Půjčky ihned máte okamžitě

Půjčka ihned se vyřizuje online, což je její velká výhoda. Nemusíte se zdržovat papírováním ani čekat na to, až si vás banka prověří. Získání půjčky je otázkou asi 15 minut. Musíte totiž pouze vyplnit online žádost. Do ní se zadávají tyto základní údaje:

  • jméno
  • datum narození
  • bydliště
  • číslo bankovního účtu
  • číslo telefonu
  • číslo občanského průkazu

Protože nebankovní společnost pracuje 24 hodin denně, půjčkou se začne okamžitě zabývat. Schválení obvykle proběhne do několika minut. O tom, že jste úvěr získali, vám dá nebankovní společnost vědět přes SMS zprávu.

Porovnání půjčky ihned a půjčky v bance

Velký rozdíl je v tom, že banka klienty důkladně prověřuje. Zjišťuje si, jestli jejich jméno je v registru dlužníků, ověřuje si trestní bezúhonnost, bude také chtít potvrzení o příjmu. U nebankovní půjčky se nic takového neděje. Banka vám také na půjčku dá vysoké úroky.

Kolik si můžete půjčit

Nebankovní půjčka vám nabízí maximálně 10 000 korun. U banky si můžete půjčit více, ovšem počítejte s tím, že budete déle splácet a hodně přeplatíte.