Potřebujete rychle peníze? Pomohou vám půjčky pro problémové klienty

Nedostávají se vám finance na běžné nákupy a výdaje? Musíte ihned zaplatit nějaký účet, ale vaše bankovní konto zeje prázdnotou? Máte záznam v registru dlužníků, takže si nemůžete půjčit u bankovní společnosti? Nebojte se, máme pro vás řešení. Můžete totiž zažádat o poskytnutí půjčky pro problémové klienty.

Co jsou půjčky pro problémové klienty?

Jedná se o speciální druh krátkodobé půjčky, kterou může využít každý, komu je více než 18 let, má českou státní příslušnost a nemá u dané společnosti žádnou nezaplacenou půjčku. Tato rychlá půjčka pro dlužníky je určena tedy i pro ženy na mateřské dovolené, studenty, seniory, podnikatele či nezaměstnané. Pro její sjednání nepotřebujete žádnou zástavu ani ručitele. Výše půjčky je 500 až 10 000 korun a doba splatnosti je 7 až 45 dnů, můžete si ji ale nechat prodloužit, a to dokonce dvakrát – vždy o 30 dnů.

Jak si o poskytnutí půjčky pro problémové klienty požádat?

  • vyplňte jednoduchý formulář na webu poskytovatele
  • nebo si požádejte prostřednictvím SMS zprávy
  • během chvíle vám přijde zpráva, zda vám tato nebankovní půjčka byla schválena
  • jestliže dojde ke schválení, může být půjčka během pouhých deseti minut na vašem bankovním účtu, pokud budete chtít, můžete ji získat i v hotovosti

Kde jinde se dají sehnat peníze?

Pokud si potřebujete půjčit víc peněz nebo chcete mít na splacení půjčky víc času, zvolte si půjčku dlouhodobou. Dobře si ale ohlídejte, jak vysoké úroky budete muset zaplatit. Navíc počítejte s tím, že je to poměrně velký závazek na dlouhý čas.