Potřebujete váš pes nový pelíšek? Pomůže půjčka nebankovní!

Pes je velmi citlivé zvíře, které si zaslouží mít vlastní pohodlí. Pokud se o psa budete řádně starat, odmění se vám za to věrností a přátelstvím. Jednou ze základních potřeb psa je, aby měl svůj pelíšek. Místo, které bude jen jeho a kam se bude moci schovat a odpočinout si. Nemá váš pes takové místo? Kupte mu ho co nejdříve.

Půjčka nebankovní pomůže

Půjčka nebankovní je jen jiný název pro oblíbené půjčky do výplaty. Poskytovatelem této půjčky je nebankovní společnost, která pro tento druh půjčky nestanovila přísné podmínky. Je tomu právě naopak. Jistě i vás mile překvapí, že půjčka do výplaty má jen 2 podmínky:

  1. věk žadatele musí být mezi 21 a 85 lety
  2. žadatel o půjčku musí mít české státní občanství

Díky mírným podmínkám je nebankovní půjčka dostupná opravdu pro každého. Vzít si ji mohou dokonce i matky na mateřské, studenti, senioři, nezaměstnaní, osoby s nízkým a nepravidelným příjmem i všichni ostatní.

Půjčka nebankovní a její další výhody

Nebankovní společnost nabízí žadatelům možnost si půjčku sjednat kdykoliv potřebují. O půjčku se totiž žádá skrze online formulář. Do něj stačí vyplnit několik základních údajů (jméno, místo bydliště, rodné číslo, číslo občanského průkazu, číslo mobilního telefonu aj). Je třeba zadat také číslo bankovního účtu, na který chcete poslat peníze. Nebankovní společnost provozuje své služby 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Žádost o půjčky vyřizuje společnost okamžitě. Ihned po schválení žádosti posílá peníze na účet. U vás tedy mohou být ještě tentýž den (záleží na bance, u které máte veden běžný účet).

Jak vybrat pelíšek?

Pro vašeho psa musí být dostatečně velký. Změřte psa od čumáku k ocasu a od tlapek k uším. Získáte tak minimální velikost pelechu. Lepší volbou jsou pelechy s mantinelem.