Proč se nebankovní půjčky hodí na zaplacení havarijní pojistky?

V České republice platí, že si každý majitel motorového vozidla musí platit povinné ručení, které slouží tak, že jsou z něj hrazeny škody, které provozováním vozidla způsobí druhým osobám. Každý si navíc může platit i havarijní pojištění, ze kterého dostane v případě dopravní nehody odškodnění i její viník. Nemáte havarijní pojistku? Chtěli byste si ji zařídit, ale chybí vám peníze na její zaplacení?

Nebankovní půjčky vám pomohou

Sjednání pojištění se určitě nevyplácí odkládat. Nikdy nevíte, co se silnici odehraje, takže je určitě lepší, když se pojistíte. Cena havarijního pojištění není drahá. Je podobná jako u povinného ručení – platí se několik tisíc korun za rok. Z nebankovní půjčky si můžet vzít 500 až 10 000 korun. V pohodě tedy zaplatíte pojištění celé.

Vyřízení nebankovní půjčky je otázkou chvilky

K získání nebankovní půjčky nevede dlouhá cesta, protože je proces vyřízení přesunut na internet. Díky tomu se nebudete zdržovat s papírováním. Potřebovat budete jen občanský průkaz. Musíte udělat scan obou jeho stran a ten přiložit k žádosti. Je to nutné, protože díky scanu si nebankovní společnost rychle ověří, zda jste žádost o půjčku vyplnili správně. Výhodou je, že si můžete vybrat, jaký typ nebankovní půjčky využijete. Nabízí se tyto varianty:

Všechny mají stejné podmínky a jsou určeny i pro matky na mateřské, důchodce, seniory, studenty i podnikatele.

Jak se určuje cena pojištění?

Cena pojistky je pro každého jiná. Cenu totiž ovlivňuje:

  • stáří vozu
  • technickýc stav
  • rozsah pojistky

Pododbu havarijního pojištění ovlivníte tím, že si zvolíte rizika, pro která se chcete pojistit.