První pomoc při nákupu zimní dovolené? No přece půjčky bez registru a poplatků

pujcky-bez-registru-a-poplatkuNebaví vás už čekat na sníh na českých horách? Chcete si pořádně zalyžovat a poznat, jak se lyžuje na perfektně upravené sjezdovce, která je dlouhá několik kilometrů? Nesmíte zůstat v České republice, musíte vyjet do některého z alpských středisek. Nabízí se jich hned několik. Cenově jsou srovnatelné. Abyste neustráceli moc, je lepší si pobyt rezervovat s předstihem. Právě nyní se to výhodnými first minute nabídkami jen hemží. Jenže vám chybí peníze?

Půjčky bez registru a poplatků v pohodě stačí

Lyžařské pobyty v Alpách nejsou drahé. Co se týče ceny, jsou srovnatelné s pobytem v ČR. Rozdíl je markantní. Zatímco české hory nabízí povětšinou nekvalitní sníh, frotny a krátké sjezdovky, alspké středisko vám nabídne dlouhé bílé dálnice, pohodu a klid bez tlačenic. Týdenní pobyt pro jednu osobu se dá sehnat i za méně než 5 000 korun, je třeba ještě připočíst skipass. Ten vyjde zhruba na 2 000 korun. Jestliže je vás rozpočet v současné době napjatý, ale nechete si nechat výhodnou nabídku zájezdu uniknout, spolehněte se na pomoc od půjčky bez registru a poplatků. Nabízí vám až 10 000 korun se splatností až na 105 dní.

Náležitosti půjčky bez registru a poplatků

  • O půjčku se žádá online.
  • Musíte k žádosti přidat scan občanského průkazu.
  • Je dostupná 24 hodin, 7 dní v týdnu.
  • Půjčky bez registru a poplatku nejsou účelové.
  • Půjčí si i lidé se záznamem v registru dlužníků.

První je zcela zdarma

Pro všechny první žadatele je nebankovní půjčka zdarma. Stačí, když si půjčí 9 000 korun a nastaví si splatnost na 30 dní. Všichni ostatní platí mírný poplatek. Jeho výše se odvíjí od půjčené sumy a doby splatnosti.