Půjčka ihned se dá využít na nákup nového kola pro vaše dítko

Jízda na kole je pro děti velká zábava. Byla by velká škoda,  vaše dítě o takovou zábavu ochudit. Pravda je, že dětská kola jsou dost drahá, takže někdy trvá dlouho na ně ušetřit. Řešením je sledovat akční nabídky obchodů a pokusit se v nich kolo koupit třeba i za poloviční cenu. Narazili jste na výhodnou nabídku, ale nemáte dost peněz? Chybí vám několik set nebo tisíc korun? Půjčka ihned vám je nabízí za výhodných podmínek! Přečtěte si návod, jak peníze z půjčky ihned získat.

Půjčka ihned a podání žádosti

Nejdříve si musíte rozmyslet, kolik peněz vlastně potřebujete. Je vždy lepší si půjčit o něco více, abyste měli dost peněz i na nákup doplňků na kolo. Kromě kola bude dítě potřebovat:

  • helmu
  • chrániče
  • zvonek
  • zámek na kolo
  • dobré blatníky aj.

Půjčka ihned vám půjčí až 10 000 korun, za což se dá pořídit i špičkové kolo. Jakmile máte ve financích jasno, najděte si na internetu stránky nebankovní společnosti. Zvolte si částku a nastavte si termín splatnosti. Ten je variabilní, může to být maximálně 105 dní.

Půjčka ihned a nastavení maximální doby splatnosti

Maximální splatnost 105 dní získáte tak, že si nejdříve vyplníte žádost a v ní nastavíte 45 dní. Dalších 60 dní získáte tak, že požádáte o prodloužení splatnosti. Žádost lze podat ve formě SMS zprávy a také přes online žádost, kterou najdete na stránkách společnosti.

Lze sehnat penze i jinde?

Půjčka ihned má stejné podmínky a pravidla jako rychlá půjčka pro dlužníky, půjčka pro nezaměstnané a také jako půjčka online do 10 min. Kromě nebankovních půjček se nabízí ještě kreditní karta. U ní ale opatrně, pokud nevrátíte peníze v bezúročném období, které obvykle trvá 50 dní, budete se potýkat s vysokými úroky.