Půjčka ihned

Život je plný různých nenadálých situací. Většinou nejsou moc příjemné a mnohou udělat mnoho vrásek na čele. Řeč je například o tom, když se vám doma rozbije pračka, vysavač či jiný spotřebič, který nutně potřebujete. Může se také stát, že se příliš „rozvášníte“ a vinou toho vám několik dní před výplatou dojdou peníze. Stalo se vám to a hledáte řešení?

Půjčka ihned funguje jako rychlá pomoc pro každého

Když se do takové situace dostanete, jistě budete hledat rychlý způsob, jak ji vyřešit. Není nic jednoduššího, než si vzít rychlou půjčku od nebankovní společnosti, která byla právě pro takové situace vytvořena. Jednou z nich je právě půjčka ihned. Tuto půjčku získá každý, dokonce je určena i pro:

  • nezaměstnané
  • důchodce
  • studenty
  • matky na mateřské
  • osoby se zápisem v registru dlužníků

Půjčka ihned překvapuje vstřícností!

Půjčku ihned nabízí nebankovní společnosti, které stanovily jen 3 podmínky:

  1. žadatel musí prokázat české státní občanství
  2. žadatel nesmí být mladší než 21 let
  3. žadatel nesmí mít jiný aktivní úvěr u poskytovatele

Jestliže tyto podmínky splňujete, není nad čím váhat. Pokud potřebuje rychle získat peníze, vyplňte online žádost a půjčka ihned je do 10 minut vaše. Jak je to možné? Nebankovní společnost nabízí služby 24 hodin denně a funguje i o víkendech.

Kolik a na jak dlouho půjčka ihned nabízí?

U půjčky si žadatel volí částku a také dobu splatnosti. Částka je možná od 500 Kč do 10 000 Kč. Maximální doba splatnosti je 45 dní a minimální je 7 dní. Za poskytnutí půjčky se platí jen mírný poplatek. Jeho výše se odvíjí od půjčené sumy a také od doby splatnosti.