Půjčka na mateřské je často poslední záchranou

Jsem šťastná! Našla jsem konečně chlapa, který mě nejenom okouzlil, ale také se mnou už rok vydržel. Našli jsme si společné bydlení v nájmu a plánujeme vlastní domeček se zahradou. Vybírání mezi nabídkami realitek a listování v katalozích je tak vzrušující! Jako základ nám postačí peníze z prodeje chatky po babičce a zbylou část pokryje hypoteční půjčka na byt.

Čekáme děťátko

Poslední dobou vypadá můj milý nějak posmutněle. Asi problémy v práci, pracuje dlouho do noci, musí vydělat dost peněz na domeček. Ale touto novinou ho jistě potěším – čekáme totiž miminko! Nejsem si moc jistá, že má stejnou radost jako já. Začal dokonce přespávat u kamaráda, aby nemusel každý den dlouho dojíždět domů. Něco tady nehraje.

Hodně práce, málo peněz

I když stále pracuju, máme nějak málo peněz. Lednice vypověděla službu, takže jsem si musela půjčit. Jednoduše při nákupu v e-shopu mi byla nabídnuta rychlá půjčka ihned, takže jsem měla za pár dní lednici doma. Můj partner si nové lednice ani nevšiml.

Když to všechno prasklo

Už dlouho jsem měla podezření, ale snažila jsem se nepropadat panice a soustředit se na miminko, které jsem nosila pod srdíčkem. Jenže jednoho dne přišel a se sklopenýma očima mi oznámil, že odchází k jiné ženě. Oči jsem si málem vyplakala.

Za dva týdny mi praskla plodová voda a narodila se mi krásná zdravá holčička. Ani se nepřišel podívat. Zůstala jsem na všechno sama. Bez peněz, v podnájmu, s novou lednicí na splátky. Alimenty bude řešit soud.

Půjčka na mateřské na základní potřeby

Bez prostředků a finanční podpory partnera se těžko žije. Rodiče jsou daleko a sami mají svých problémů dost. Než začnou chodit alimenty je potřeba nakoupit pár základních věcí pro miminko – kočárek, hračky, oblečení, plínky atd. Zjistila jsem si od kamarádek, že existuje půjčka na mateřské, kdy se neptají na příjmy a ochotně půjčí potřebnou částku. Nezbylo mi nic jiného, než nabídku využít. Půjčka na mateřské pokryla všechny náklady na dětskou výbavu.

A tak si tady spolu skromně žijeme. Ale důležité je, že je moje holčička zdravá a stále se na mě směje.