Půjčka nebankovní

Dostali jste se do finanční tísně? Přišel vám vyšší účet za telefon a vy nemáte na jeho zaplacení? Potřebujete rychle sehnat peníze na zaplacení dětského tábora? Chybí vám několik set korun na běžný nákup? Všechny tyto situace lze vyřešit snadno a rychle.

Je tu půjčka nebankovní

Pokud jste se dostali do situace, kdy potřebujete rychle sehnat několik set nebo tisíc korun, určitě se vám nevyplatí, když vyrazíte do banky. Sice jich v České republice působí 25, ale všechny mají stejné podmínky. Půjčují zpravidla vyšší částky a jen žadatelům, kteří splní přísná kritéria. V bance je například nutné doložit příjem. Pokud není vysoký, půjčku vám nedají. U nebankovní společnosti nic takového nečekejte. Půjčka nebankovní je tu od toho, aby i vám pomohla.

Půjčka nebankovní je tu pro každého!

Půjčka nebankovní je tu pro každého, protože se na ní nevážou žádné přísné podmínky. Půjčku získají i ti, kdo mají nízký příjem a dokonce i osoby, které jsou aktuálně bez práce. Úvěr je vhodný také pro:

  • seniory do 85 let
  • začínající podnikatele
  • studenty a mladé lidi starší 21 let
  • matky na mateřské

Půjčí vám i bez poplatku

Půjčka nebankovní je běžně vázána mírným poplatkem. Například za úvěr 700 Kč na 7 dní zaplatíte poplatek pouze 70 Kč. Najít lze i varianty, ve kterých neplatíte poplatek žádný. Platí v případě, že si půjčíte 9 000 Kč. U této půjčky si musíte nastavit dobu splatnosti na 30 dní, jedině tak za vyřízení půjčky nic nezaplatíte. Maximální doba splatnosti nebankovní půjčky je 45 dní. Nejvíce si lze půjčit 10 000 korun. Vyřízení žádosti probíhá na internetu, stačí si najít cca 5 minut času.