Půjčka online do 10 min

Někdy se stane, že peníze prostě nevyjdou. Nebo se naskytne příležitost výhodné koupě, ke které zbývá jediné – mít v záloze několik tisíc korun. Právě pro tyto případy je tu půjčka online do 10 min. Jaké má podmínky, pro koho je určena a kolik vlastně nabízí?

Půjčka online do 10 min má výhodné podmínky pro každého

Statistiky ukazují, že si lidé od nebankovních společností půjčují stále častěji. Důvod k tomu je jasný – nebankovní společnost stanovila pro své půjčky mírné podmínky, které splňuje téměř každý. Půjčka online do 10 min má vlastně jen 2 omezení. Prvním z nich je věk: Půjčku získá jen žadatel, který je starší 21 let. Druhým omezením půjčky je, že bude schválena jen osobám, které mají české státní občanství. Nebankovní společnost ještě vyžaduje, že žadatel nesmí u ní mít jiný nesplacený dluh.

Půjčka online do 10 min nabízí až 10 000 Kč na 45 dní

Půjčka online do 10 min nabízí 10 000 Kč, půjčit si můžete třeba jen 500 Kč. Jedná se o poměrně malé částky, takže je stanovena kratší doba splatnosti.Každý žadatel si ji volí sám v rozmezí 7 až 45 dní. Pokud by se náhodou stalo, že nemůže peníze v termínu vrátit, nabízí se prodloužení termínu. O něj se dá požádat 2 způsoby:

  • skrze online žádost
  • ve formě SMS zprávy

Poplatky a případné sankce

Za prodloužení se platí poplatek. Poplatek je spojen i s vyřízením půjčky. Jeho výše se odvíjí od částky a doby splatnosti. Při půjčce 500 Kč na 7 dní je to pouze 50 Kč. Pokud by žadatel splatnost neprodloužil a nezaplatil, bude si nebankovní společnost účtovat sankci. Minimální výše sankce za jeden týden prodlení je 250 Kč, jedná se o 10 % ze všech částek po splatnosti.