Půjčka před výplatou každému

Život dnes není úplně levný. Stačí třeba jeden nečekaný výdaj, jako je nákup spotřebiče, zaplacení vyššího účtu za telefon aj. a dostanete se do problémů. Do výplaty je daleko, ale na účtu už peníze nemáte. V takovém případě se nabízí velmi jednoduché řešení.

Půjčka před výplatou každému je vaše ihned

Řešením je rychlá půjčka před výplatou každému, kterou si může vzít vlastně kdokoliv. Nebankovní společnost nemá stanoveny přísné podmínky. Narozdíl od banky nemusíte dokazovat výši vašeho příjmu. Půjčka před výplatou každému není podmíněna ani čistým trestním rejstříkem. Poskytovatel půjčky dokonce nenahlíží do registru dlužníků. Největší výhodou je rychlost vyřízení. Nebankovní společnost pracuje 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Pokud žadatele splní všechny 3 podmínky půjčky, budou mu peníze odeslány do 1 minuty.

Půjčka před výplatou každému a žádost

Velkou výhodou je, že vyplnění žádosti o půjčku zabere jen několik minut času. Vyplňuje se online formulář, dostupný je na oficiálních stránkách společnosti. Žadatelé, kteří o půjčku budou žádat opakovaně, si mohou žádost poslat i formou SMS zprávy. Do formuláře stačí vyplnit jen základní údaje. Je to:

  • jméno a příjmení
  • místo narození
  • místo bydliště
  • číslo bankovního účtu
  • číslo mobilního telefonu aj.

Faktura ve formě SMS, e-mailu i dopisu

Jen chvilku po schválení žádosti vám přijde faktura s instrukcemi, jak a kdy musíte půjčku zaplatit. Sami si zvolíte, v jaké formě chcete fakturu poslat. Může to být i ve formě SMS zprávy. Půjčka před výplatou každému má maximální dobu splatnosti 45 dní. Pokud byste s tím měli problém, zažádejte si o prodloužení termínu. Je možné termín prodloužit dvakrát, celkem se dá posunout o 60 dní.