Půjčka pro nezaměstnané

Lidé, kteří jsou aktuálně bez práce to mají dost těžké. Musí vyjít s omezeným množstvím financí. Lehce se tak může stát, že se dostanou do velmi nepříjemné situace. Ještě několik dní chybí do výplaty podpory, ale na  účtu je pusto a prázdno. Řešíte takový problém? Pomohlo by vám třeba jen několik set či tisíc korun? Řešení je kupodivu snadné.

I pro vás je tu výhodná půjčka pro nezaměstnané

Půjčka pro nezaměstnané byla stvořena právě pro výše popsané účely. Kromě toho je také vhodná pro maminky na mateřské či seniory. Půjčit si ale mohou i podnikatelé, OSVČ či každý, kdo rychle potřebuje získat peníze a stačí mu menší částka. Půjčka pro nezaměstnané nabízí úvěr až na 10 000 Kč. nejméně je možné si půjčit 500 Kč.

Půjčka pro nezaměstnané a vyřízení žádosti

Půjčka pro nezaměstnané se vyřizuje prostřednictvím online formuláře, který naleznete na oficiálních stránkách nebankovní společnosti. Má intuitivní podobu, zvládne ho vyplnit každý. Žádost musíte vyplnit pravdivě. Pokud byste údaje falšovali, nebankovní společnost vám úvěr neposkytne. Není třeba se ničeho bát. Pokud splníte 3 podmínky, půjčka pro nezaměstnané vám bude schválena a peníze poslány na účet do jedné minuty. Půjčka pro nezaměstnané má tyto podmínky:

  • české státní občanství
  • věk vyšší než 21 let
  • žadatel nesmí mít jinou aktivní půjčku u dané společnosti

Žádost o prodloužení půjčky i ve formě SMS zprávy

Důkazem, že nebankovní společnost nestanovila žádné přísné podmínky je, že si každý žadatel může požádat i o prodloužení termínu splatnosti. Je to možné provést 2 způsoby:

  1. online žádostí
  2. formou SMS

Prodloužení je možné o libovolný počet dní. Maximálně ale o 60 dní.