Půjčky bez potvrzení příjmu jako rychlá pomoc pro začínající podnikatele

Spousta lidí tvrdí, že pracovat „na vlastní triko“ je skvělé. A ne náhodou. Díky tomu můžete být svým vlastním šéfem, nikdo se po vás „nevozí“ a jako bonus si obvykle vyděláte mnohem víc než běžní zaměstnanci. Tito lidé vám ale nejspíš zamlčí jednu podstatnou věc – začínající podnikatelé to mají pořádně těžké. Nemají totiž jistý žádný stálý příjem, což vede k tomu, že banky jim příliš nechtějí půjčovat. Jenže bez prvotních investic je nesmírně těžké nastartovat pořádný byznys. Řešíte tento problém také? Máme pro vás šikovné řešení. Požádejte si o poskytnutí půjčky bez potvrzení příjmu.

Charakteristika půjčky bez potvrzení příjmu

  • typ krátkodobé půjčky
  • doba splatnosti je 7 až 45 dnů, je totiž koncipovaná jako klasická půjčka před výplatou každému
  • půjčku si můžete snadno nechat prodloužit, a to až o 60 dní
  • výše půjčky je 500 až 10 000 korun
  • nemusíte shánět ručitele
  • nehrozí, že by se proti vám otočilo rozhodčí řízení
  • nemusíte se stresovat s tím, že byste museli chodit na nějakou osobní schůzku a vysvětlovat, na co půjčku potřebujete

Jak si požádat o poskytnutí půjčky bez potvrzení příjmu?

O poskytnutí této půjčky můžete požádat dvěma způsoby. Tím prvním je půjčka on-line, kdy na webu poskytovatele vyplníte připravený formulář. Je to velice jednoduché a zabere vám to maximálně dvě minuty. Druhou možností je zaslání speciální SMS. Nebojte se, že by byla drahá jako některé jiné SMS služby, její cena bude odpovídat klasické SMS podle tarifu vašeho mobilního operátora. Půjčka ihned může být vaše.

Pomůže vám i kontokorent

Se začátkem podnikání vám může rychle pomoci i kontokorent, jenž vám umožní si z bankovního účtu vybírat do mínusu. Budete ale muset počítat s poměrně vysokou úrokovou sazbou.