Půjčky bez registru a poplatků pomohou, když chybí peníze na vánoční dárky

Měli jste těžký rok, ve kterém jste se vydali z peněz, takže vám jaksi nezbylo dost na nákup vánočních dárků? Chcete vaše blízké pod stromečkem překvapit dárky, ze kterých budou mít opravdovou radost? Řešíte, kde sehnat dostatek peněz? Už si s tím nemusíte lámat hlavu, protože i pro vás jsou tu půjčky bez registru a poplatků.

Jak půjčky bez registru a poplatků fungují?

Jedná se o úvěr od nebankovní společnosti, o který si můžete požádat kdykoliv během dne i noci. O půjčky se totiž žádá online. Společnost pracuje 24 hodin denně, aby mohla všem žádostem o půjčku okamžitě vyhovět. Co budete potřebovat? Stačí občanský průkaz. Do žádosti se musí opsat jeho číslo a ještě několik dalších údajů. Je také potřeba udělat jeho scan a ten k žádosti nahrát. Díky snadné žádosti zabere vyřízení půjčky bez registru a poplatků asi 10 minut. Během několika minut od odeslání žádosti vás bude společnost kontaktovat přes SMS zprávu. Pošle vám informaci, že vám byla půjčka nebankovní schválena a ihned poté vám posílá  peníze na účet.

Kolik půjčky bez registru a poplatků nabízí i pro vás?

Je výhodou, že si každý žadatel sám nastavuje sumu a dobu splatnosti v těchto rozmezích:

  • suma od 500 do 10 000 korun,
  • splatnost od 7 do 45 dní.

Kromě toho je možné si požádat o prodloužení doby splatnosti. To se dá udělat dvakrát, pokaždé od 7 do 30 dní.

Na kolik vás půjčení vyjde?

Nebankovní půjčka je pro všechny nové žadatele zdarma, stačí, když si půjčí 9000 korun a dají splatnost na 30 dní. V ostatních případech se platí jen mírný poplatek.