Půjčky bez registru a poplatku

Dostali jste se do tíživé finanční situace a pomohlo by vám několik tisíc korun? Půjčky v bance jsou na vás až moc vysoké? Nebo vám v bance odmítají půjčit? Potřebujete peníze nejlépe ihned?

I pro vás jsou řešením půjčky bez registru a poplatku

Pokud by vám pomohlo jen několik tisíc korun, je zbytečné, abyste chodili do banky. Získat půjčku v bance je navíc poměrně složité a banky si vybírají, komu půjčí. Pokud například máte záznam v trestním rejstříku či máte záznam v registru dlužníků, v bance vám s největší pravděpodobností nepůjčí. Naopak pro nebankovní společnost, která poskytuje půjčky bez registru a poplatku, to nejsou překážky. Výhodou také je, že k získání půjčky bez registru a poplatku nemusíte dokazovat příjem, není třeba udávat zástavu a dokonce není třeba shánět ručitele.

Půjčky bez registru a poplatku jsou vyřízeny velmi rychle

O půjčky bez registru a poplatku se žádá prostřednictvím internetu, stačí vyplnit online žádost. Je to otázka chvilky. Nebankovní společnost pracuje 24 hodin denně i o víkendech a peníze posílá na účet žadatele do 1 minuty od schválení žádosti. Pokud o půjčku budete žádat opakovaně, otevře se vám možnost posílat žádost o půjčku formou SMS zprávy. Maximálně si lze půjčit 10 000 Kč a nejdelší doba splatnosti je 45 dní. Pokud byste měli s vrácením peněz problém, je dobré si požádat o odložení termínu splatnosti.

Na co se půjčky vyplatí?

Půjčka vás vytáhne z tíživé životní situace, ale můžete ji využít i k běžným nákupům. Často se tento typ půjčky používá například k:

  • nákupu nových spotřebičů
  • nákupu dovolené
  • úhradě pojistného
  • úhradě plateb za energie