Půjčky pro problémové klienty vám pomohou rozjet podnikání

Máte skvělý nápad na to, jak vydělat velké peníze? Chcete se oprostit od svého zaměstnání a stát se úspěšným podnikatelem? Jste si jistí, že váš plán je dokonalý a rozhodnout se pro podnikání je správnou volbou? Pokud opravdu máte nápad, chuť a elán do podnikání, měli byste to zkusit. Jenže co když potřebujete peníze na rozjezd, ale banka vám odmítá půjčit? V takovém případě pomohou půjčky pro problémové klienty.

Nebankovní půjčky pro problémové klienty se hodí, když potřebujete větší obnos

Rozjet podnikání bez finančních prostředků je velmi složité, ba téměř nemožné. Běžně nestačí ani několik desítek tisíc, ale stovky tisíc na nákup vybavení, materiálu, techniky a dalších potřeb. Klasické nebankovní půjčky většinou tak vysokou sumu nepůjčují. Nebankovní půjčky vám půjčí i částku přes 100 000 Kč. Stačí ručit nemovitostí, kterou vlastníte.

Nebankovní půjčky pro problémové klienty se nebudou zajímat o vaší finanční situaci

Pokud byste si vyřizovali klasickou bankovní půjčku, banka by dlouze zkoumala vaši finanční situaci, zda jste v registru dlužníků nebo zda není na nemovitost uvalena exekuce. Nebankovní půjčky bez registru a poplatku ihned na účet mají výhodu nejen v rychlosti vyřízení, ale také protože:

  • Nenahlíží do registrů
  • Nezajímá je vaše životní situace
  • Nemovitost může být i zatížena exekucí
  • Nebudete čekat několik týdnů
  • Vyhnete se zbytečnému papírování a shánění podkladů

Všechno si nastavíte podle potřeby

Záleží jen na vás, kolik si chcete půjčit a na jak dlouho. Nebankovní půjčka se přizpůsobí vašim požadavkům. Vybírejte tam, kde se půjčka podřídí vám, nikoliv naopak. Sami si nastavte dobu splácení i výši splátky. Až se vám podnikání skutečně rozjede, sami uvidíte, že nebankovní půjčka se zástavou byl krok správným směrem.