Rychlá půjčka pro dlužníky a nová židle do kanceláře

Pokud máte sedavé zaměstnání, musí vám záležet na kvalitě vaší židle. Odrazí se na tom, v jakém stavu bude vaše páteř i jiné klouby. Z nesprávného sezení dokonce mohou vznikat i problémy s oběhovým systémem. Kupte si novou kancelářskou židli třeba ještě dnes! Že na ni nemáte dost finančních prostředků?

Od toho je tu přeci rychlá půjčka pro dlužníky

Rychlá půjčka pro dlužníky patří mezi klasické nebankovní půjčky. Je to jen jeden z mnoha názvů, který se pro tento typ úvěru používá. Setkat se můžete také s názvy:

Ve všech případech se jedná o úvěr od nebankovní společnosti, který je dostupný pro většinu lidí. Má jen 2 podmínky. První je věkové omezení – půjčka je dostupná jen osobám, které jsou starší 21 let. Půjčku nedostanou lidé, kteří jsou starší 85 let. Druhou podmínkou půjčky je, že žadatel musí být občanem České republiky.

Je rychlá půjčka pro dlužníky výhodnější než kreditní karta?

V jednom ohledu určitě. Zatímco u kreditní karty budete muset platit dost vysoký úrok, u nebankovní půjčky ne. U rychlé půjčky se platí jen poplatek. Jeho minimální výše je 50 Kč. Poplatek se počítá pro každého žadatele zvlášť, protože se odvíjí od doby splatnosti a výše půjčené částky. Výhodou je, že pokud půjčku splatíte předčasně, nebankovní společnost vám poplatek poměrně sníží. Naopak v bance si mohou za předčasné splacení půjčky ještě účtovat poplatek.

Jaká židle je dobrá?

Vhodná kancelářská židle by měla být výškově nastavitelná. Měla by mít nastavitelné i opěrky rukou. Důležitou součástí je sedák, měl by být spíše tvrdší.