Rychlá půjčka pro dlužníky

I vám se možná stalo, že se vaše jméno objevilo v registru dlužníků a řešíte svízelnou životní situaci, protože si potřebujete půjčit peníze, ale v bance před vámi zavírají dveře. Nemusíte propadat beznaději, protože právě pro tyto případy byla stvořena výhodná rychlá půjčka pro dlužníky.

Jak rychlá půjčka pro dlužníky funguje?

Patří mezi nebankovní půjčky a díky tomu má velmi mírné podmínky. Žadatel o půjčku musí být starší 21 let, musí mít české státní občanství a nesmí mít jiný dluh u společnosti, u které o úvěr žádá. Pokud toto splňujete, půjčku bez problémů získáte i vy. Výhodou je, že vám nebankovní společnost pošle peníze do 1 minuty od schválení žádosti. Záleží ještě na vaší bance, jak rychle převod peněz zajistí. Obvykle se peníze na účtu žadatele objeví ještě v tentýž den.

Rychlá půjčka pro dlužníky a nejvýhodnější varianta

Rychlá půjčka pro dlužníky nabízí až 10 000 Kč. Pokud si tento typ úvěru budete brát poprvé, zvolte si částku 9 000 Kč a splatnost nastavte na 30 dní. Pokud to uděláte, nebudete muset platit žádný poplatek za vyřízení půjčky. Půjčka není účelová, takže s penězi můžete naložit podle libosti. Použít se dá například na běžné nákupy, na nákup nového spotřebiče či jiného vybavení do domácnosti apod.

Kdo si může půjčit?

Díky velmi mírným podmínkám je rychlá půjčka pro dlužníky dostupná opravdu pro kohokoliv. Není třeba dokazovat příjem, takže si mohou půjčit i lidé, kteří:

  • jsou aktuálně bez práce
  • pobírají pouze důchod či jiné dávky
  • studují a další.

Rychlá půjčka pro dlužníky je oblíbená také u začínajících podnikatelů, kteří potřebují kapitál například pro nákup záladního vybavení.