Rychlá sms půjčka může pomoci s rekonstrukcí domu a zahrady

Splnili jste si nedávno svůj sen o vlastním bydlení a pomocí hypotéky si pořídili dům se zahradou? Potřebují však některé místnosti v domě drobné opravy? Někdy je zapotřebí vyměnit okna a položit novou podlahu. V některých případech postačí provést novou výmalbu a pokoj je jako nový. Nezbývají vám však na rekonstrukci žádné peníze a obáváte se, že vám vaše banka další půjčku neposkytne? Pokud nechcete čekat, až si našetříte do prasátka, sáhnětě na  nebankovní společnosti. Jejich rychlá sms půjčka vám může poskytnout až 10 000 Kč na úpravu zahrady i domu. 

Rychlá sms půjčka vám vytrhne trn z paty

Nebankovní společnosti, u nichž je vám k dispozici například půjčka do 5000 okamžitě všem, vám mohou poskytnou peníze velmi rychle a bez zbytečných průtahů. Vyhnete se s nimi zdlouhavému papírování a ušetříte peníze za poplatky. Finská společnost, která finanční pomoc nabízí, funguje na českém trhu více než 10 let a tak si můžete být jisti, že jste s ní zcela v bezpečí.

Pro koho se půjčky bez registru a poplatku hodí?

Vzhledem k tomu, že nebankovní společnosti nemají přísná kritéria pro posuzování žadatelů, mohou jejich půjčky sjednat všichni čeští občané, kterým je alespoň 21 let. K žádosti není třeba dokládat:

  • potvrzení o výši příjmu
  • výpis z rejstříku trestů
  • nahlédnutí do registru dlužníků
  • ručitele
  • zástavu

Díky tomu si o peníze mohou říct i žadatelé, na jejichž jméno je již vedena půjčka u banky a nebo lidé, kteří jsou momentálně bez stálého zaměstnání. Hodí se také pro studenty, ženy na mateřské a matky samoživitelky.

Jak pomoc sjednáte?

Rychlá sms půjčka je vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu na webových stránkách společnosti. Zde je nutné vyplnit online formulář a ten odeslat ke zpracování. K tomu dojde během pár minut. Informaci, zda dosahujete na půjčku, se dozvíte pomocí sms zprávy zaslané na váš telefon. Pokud je vaše žádost schválena, obdržíte peníze na svůj účet ještě tentýž den, kdy o ně žádáte.