Sežeňte si levné letenky a odcestujte do Paraguaye

Možná toužíte po poznávání Jižní Ameriky. Tento zajímavý kontinent toho nabízí opravdu hodně. Jediný problém, na který můžete narazit, je všudypřítomný turistický ruch. Na ten ale narazíte pouze tehdy, pokud budete navštěvovat nejvyhledávanější místa tohoto úchvatného kontinentu. Jestliže se vám spíše zamlouvá možnost prohlédnout si Jižní Ameriku bez příkras, je nejlepší volbou Paraguay.

Nejprve si sežeňte levné letenky

Pokud jste se pro cestu do Paraguaye rozhodli, je třeba vybrat si nejprve způsob dopravy. Je více než pravděpodobné, že zvolíte letadlo. Potom je ale jen na vás, jak poletíte. Dalo by se říci, že letět můžete dvěma způsoby – levně a draze. Je na vás, který způsob si vyberete, ale předpokládám, že většina lidí preferuje levnější způsob dopravy. Proto je vhodné, abyste letenky nakupovali v době, kdy letecké společnosti uvádějí na trh akční letenky do dané destinace. Na podobných slevách se dají ušetřit značné sumy peněz. Jestliže za celou cestu nechcete utratit příliš mnoho, jsou levné letenky ideální způsob, jak ušetřit.

Když máte levné letenky, věnujte se plánování

Velice doporučuji nepodceňovat plánování vaší dovolené či cesty. Je totiž velice nepříjemné, když dorazíte na místo bez jasné představy o tom, co budete dělat. Věnovat tomu tedy nějaký čas určitě stojí za to. Paraguay toho v porovnání s obvyklými turistickými destinacemi v Jižní Americe nabízí o něco méně, ale zato se tam nebudete muset prodírat davy turistů. Navíc i v Paraguayi je veliká spousta míst, která stojí za návštěvu. Jedná se například o tato místa:

  • Encarnación
  • La Santísima Trinidad del Paraná a Jesús de Tavarangué
  • nádrž Itaipú

Na cestu do Paraguaye nezapomenete

Tato exotická země vás zcela určitě ohromí svým půvabem. V některých městech si budete připadat, jako kdyby se tam před několika sty lety zastavil čas, zcela odlišnou atmosféru má druhá nejvýkonnější vodní elektrárna světa – Itaipú. Každý si zde přijde na své a věřte, že této cesty litovat nebudete.