Starosti s vysokými poplatky si ušetříte, pokud sáhnete na sms půjčky

Na dobré slovo už vám v dnešní době půjčí jedině přátelé a rodina. Ti však často disponují jen omezenou částkou a větší sumu u nich nepořídíte. Někdy ani oni nemají peníze navíc, kterými by vás mohli podpořit. Pokud se obrátíte na banku, musíte pozorně vybírat, za jakých podmínek půjčku sjednáváte, protože vám budou nemilosrdně účtovány poplatky za její zřízení, vedení bankovního účtu a pokud nedodržíte termín splatnosti, nevyhnete se ani pokutám. Také výše úrokové sazby nebývá nijak potěšující. Potřebujete sehnat pár tisíc na zaplacení opravy auta nebo úhradu jiných výdajů a chcete se všem těmto nepříjemnostem vyhnout? Co takhle vyzkoušet sms půjčky?

Půjčky bez registru a poplatku jsou nejvýhodnější na trhu

Sms půjčky vám půjčí až 10 000 Kč bez dlouhého čekání a bez nutnosti registrace. Navíc nejsou při posuzování žadatelů nijak přísné a tak na ně dosáhnou i ti, kteří by u běžných úvěrů nepochodili, neboť by nebyli dostatečně bonitní. K jejich získání vám postačí mít české státní občanství a věk mezi 21 a 85 lety. K žádosti není třeba dokládat ani potvrzení o výši příjmu nebo výpis z rejtříku trestů. Můžete si o ně požádat dokonce i v případě, že již splácíte jinou půjčku.

Nebankovní půjčka a její plusy

  • je vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu
  • můžete si ji vyžádat i v noci nebo o víkendu
  • její vyřízení vám zabere jen pár minut
  • sjednáte ji z pohodlí domova pomocí sms nebo formou online formuláře
  • sami si u ní určíte její výši i dobu splatnosti
  • můžete ji mít i opakovaně

Krátkodobé sms půjčky můžete prodloužit

Standardní doba splatnosti je u nebankovních půjček 45 dnů. Pokud ale nestihnete ve smluveném čase peníze vrátit, můžete si vyžádat jeho prodloužení a to až 2x o 30 dnů.