Z nebankovní půjčky můžete snadno uhradit běžné nákupy

Měli jste tento měsíc vysoké výdaje a teď se bojíte, že vám nebudou stači peníze do další výplaty? Dali jste všechny své našetřené úspory na zaplacení letenky na dovolenou a tak už s nimi nemůžete počítat? Pokud vám chybí pár tisíc na nákup běžných potravin, kosmetiky nebo platbu energií, můžete se obrátit na nebankovní společnost. Jejich půjčka před výplatou každému je určena přesně pro vás.

Nebankovní půjčky sjednáte bez potíží během pár minut

Nebankovní půjčky jsou krátkodobým typem půjček, které jsou obvykle poskytovány na 7 až 45 dnů. Můžete s nimi získat maximálně 10 000 Kč, což sice není příliš mnoho, přesto to však bude na běžné výdaje naprosto stačit. Je pravdou, že si u běžných bank můžete mnohdy zajistit daleko vyšší sumy, nedostanete je však za tak výhodných podmínek jako u půjčky bez registru a poplatku. Předně budete muset podstupovat několik návštěv na pobočkách a bude po vás požadováno složité vyplňování papírů. Tomu se s rychlou půjčkou vyhnete stejně jako placení zbytečných poplatků.

Jaké jsou výhody nebankovní půjčky?

Především ji vyřídíte skutečně rychle a to i z pohodlí vašeho domova. Stačí vám, když vyplníte online formulář na stránkách společnosti a ten pak odešlete ke zpracování. Během pár minut se dozvíte, zda byla vaše žádost schválena. S největší pravděpodobností se tak stane, pokud:

  • máte české státní občanství
  • je vám alespoň 21 let

K vyřízení finanční podpory nemusíte dokládat potvrzení o výši příjmu, nahlédnutí do registru dlužníků ani výpis z rejstříku trestů. Díky tomu mohou na peníze dosáhnout i ženy na mateřské, senioři, studenti nebo nezaměstnaní.

Na co je třeba myslet?

Před uzavřením smlouvy si pečlivě prostudujte veškeré její náležitosti, abyste získali všechny potřebné informace. Dobře také zvažte, jak rychle jste schopní peníze vrátit zpět. Dobu splatnosti si totiž volíte sami a její nedodržení se trestá smluvní pokutou.