Z nebankovní půjčky si koupíte nový stan

Chtěli byste vyrazit na odpočinkovou dovolenou do přírody, užít si stanování, ale chybí vám to nejpodstatnější? Nemáte stan? Chcete si ho pořídit, ale vaše finanční možnosti jsou omezené? I pro vás je tu nebankovní půjčka, díky které rychle získáte peníze a na dovolenou tak můžete vyrazit třeba hned zítra! Nevěříte? Podívejte se na návod, jak půjčku vyřídit z pohodlí domova. Máme pro vás i malé srovnání nebankovní půjčky a kreditní karty.

Snadný postup vyřízení nebankovní půjčky

Nebankovní půjčka má tak snadný postup vyřízení, že to hravě zvládne i ten, kdo není zrovna expert přes počítače. Nejdříve je třeba si najít web nebankovní společnosti. Jako první vás čeká kalkulátor, na kterém se nastavuje výše úvěru a také doba splatnosti. Je jen na vás, jakou sumu si zvolíte a jakou splatnost si nastavíte. Kalkulátor vám také ihned ukáže poplatek, který budete muset za půjčku zaplatit. Dále je třeba vyplnit žádost. K jejími vyplnění je třeba občanský průkaz. Musíte udělat scan jeho obou stran a ten nahrát k žádosti. Jestliže máte všechna pole vyplněna, stačí žádost odeslat.

Nebankovní půjčky jsou vyřízeny okamžitě

Protože nebankovní společnost pracuje nepřetržitě i o víkendech, vyřizuje žádost o půjčku do několika minut. Potvrzení o schválení vám přijde ve formě SMS zprávy. Pokud je všední den, mohou se peníze na účtu objevit do několika minut. Nyní už stačí jen vyrazit do obchodu, koupit stan a vyrazit za zážitky.

Proč je půjčka ihned výhodnější?

  • vyřízení kreditní karty trvá i několik dní
  • na kreditní kartu se váží vysoké úroky
  • kreditní kartu získají jen lidé s vyšším příjmem
  • u kreditky platíte za vedení účtu a také za výběr hotovosti