Z půjčky bez registru a poplatku nakoupíte hravě novou postel

Rozhodli jste se pro nákup nové postele i matrací, protože už vás nebaví vstávat s rozbolavělými zády po probdělé noci? Pak jste se rozhodli zcela správně. Spánek je nezbytným odpočinkem pro vaše tělo i mysl a proto byste měli pečlivě vybírat, na jaké podložce strávíte celou noc. Pokud je vaše matrace proleželá a postel při každém otočení vrže, nebojte se investovat do nového nábytku. Ke správnému odpočinku vám dopomohou půjčky bez registru a poplatku.

Vyberte si půjčku, která je výhodná

Půjčky bez registru a poplatku patří mezi nebankovní krátkodobé půjčky, které jsou poskytovány finskou finanční skupinou. Jsou velmi oblíbené pro své skvělé podmínky, za kterých je sjednáte. Mezi nejznámější patří:

Jak půjčky bez registru a poplatku sjednáte?

O nebankovní půjčku si můžete požádat kdykoliv chcete prostřednictvím online formuláře. Ten je vám k dispozici na stránkách společnosti 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Do žádosti uvedete základní osobní údaje jako:

  • jméno a příjmení
  • adresu
  • rodné číslo
  • číslo občanského průkazu
  • požadovanou finanční částku
  • telefonický kontakt

Potom formulář odešlete a počkáte na vyrozumění, které je vám okamžité zasláno prostřednictvím sms zprávy. Z něj zjistíte, zda vám byla půjčka schválena. Pokud ano, peníze obdržíte zpravidla ve stejný den na váš účet.

Kolik můžete získat?

Půjčit si můžete až 10 000 Kč, které použijete na výrobu nebo nákup nové postele, matrací i povlečení. Pokud nechcete čerpat celou částku, můžete si vyžádat i menší sumu. Výše půjčky i doba splatnosti jsou totiž volitelné. Peníze je třeba zaplatit do 45 dnů, jestliže ale nestačíte termín splnit, můžete si za poplatek splatnost posunout o dalších 30 dnů a to až dvakrát.