Zajistěte si na cestu do Paříže levné letenky

Romantická zákoutí, svítící Eiffelova věž, ochutnávky vynikajících vín a sýrů. Návštěvy věhlasných muzeí nebo krásné pikniky u Seiny. Není to nádherná představa? Cesty do Paříže rozhodně litovat nebudete. A zároveň se nemusíte bát, že by vás přišla příliš draho. Stačí si totiž zajistit levné letenky.

Kdy je možné koupit levné letenky?

Nejlevnější jsou letenky v době, kdy se dostanou do prodeje. Potom už jejich cena pouze stoupá. Rozhodně proto nečekejte na poslední chvíli, last minute letenky bývají nejdražší. Dejte si ale pozor na to, že nejlevnějších letenek je pouze omezené množství a jdou velmi rychle na odbyt. Nechcete celé dny prosedět u počítače a procházet webové stránky leteckých společností? Nedivíme se vám. Pro tyto účely totiž existují specializované společnosti. Některé však bývají podvodné a snaží se pouze ze svých klientů vylákat peníze.

Jak poznat spolehlivou společnost zajišťující levné letenky?

  • nechce po vás žádné skryté poplatky
  • sídlí v kamenné pobočce
  • pomůže vám, když budete mít v zahraničí nějaký problém
  • zajistí vám i víza a ubytování
  • komunikuje s vámi

Jak si levné letenky včas zarezervovat?

Postup je velmi jednoduchý. Na webových stránkách společnosti si vyberte akční letenky, o které máte zájem. Zadejte jména a příjmení všech cestujících a kontakt na sebe. Údaje vyplňujte pečlivě, aby byly stejné jako v cestovních dokladech, které si s sebou budete brát. Poté vyberte způsob platby – můžete platit nejen kartou, ale také bankovním převodem či vkladem přímo ze svého účtu. Jakmile stisknete tlačítko Potvrdit, vaše letenky budou zarezervovány. Ukáže se vám číslo rezervace a datum, do kterého je nutné letenky zaplatit.